
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-1К А
- Бар
- Коды:248411
138 970 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ-1К А электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель 6 сатылы температура реттегішімен жабдықталған. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтың қызып кетуіне жол бермеу үшін термо шектегіш
- 1-сынып бойынша электр тогының соғуынан қорғау
- ІР33 қорғау дәрежесі
- Құрастырмалы конструкция
- Кез келген жуғыш заттармен тазалау
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың температурасы: 20-дан 400 °С-қа дейін
- Жүктеме тогы: 9,1 А
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 350 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 310 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 180х180 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
| Ені (қаптамада) | 470 мм |
- Бағасы: 138 970 ₸


