
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-2-121- МҮК
- Бар
- Коды:198338
230 239 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-2-121- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- СЭҚ ауа құбыры
- 2 қуат қосқышы
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 400 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Қуыру бетінің ауданы: 0,18 м2
- Қыздыру уақыты 400 °С дейін: 25 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 20 кг
- Оттықтың қуаты: 2,8 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 58.5 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 576 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттық | шойын |
| Желі 700 Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 600 мм |
- Бағасы: 230 239 ₸


