
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-4-12- МҮК
- Бар
- Коды:198076
343 744 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-4-12- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Бет жағы мен үстелдің үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан, бүйірлері боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 қуат қосқышы
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 400 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Қуыру бетінің ауданы: 0,36 м2
- Қыздыру уақыты 400 °С дейін: 25 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 20 кг
- Оттықтың қуаты: 2,8 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- СЭҚ ауа құбырының жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 93 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 600 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттық | шойын |
| Желі 700 Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 11.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 950 мм |
- Бағасы: 343 744 ₸


