
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-4-111- МҮК
- Бар
- Коды:198331
453 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЭ электр плитасы-4-111- МҮК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен және тұтас сөресі бар ашық тұғырмен үстелдің үстімен бір деңгейде орнатылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- СЭҚ ауа құбыры
- 4 қуат қосқышы
- Қорғау дәрежесі IP21
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 400 °С
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 40 °С-қа дейін
- Қуыру бетінің ауданы: 0,36 м2
- Қыздыру уақыты 400 °С дейін: 25 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 20 кг
- Оттықтың қуаты: 2,8 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 128 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттық | шойын |
| Желі 700 Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 11.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 950 мм |
- Бағасы: 453 924 ₸


