
Индукциялық плита KAYMAN ПИ-2-12
- Бар
- Коды:198070
786 115 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита KAYMAN ПИ-2-12 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель бортпен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал үстіңгі жағы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Қызып кетуден қорғауды қамтамасыз ететін желдеткіш
- Екпінсіз жұмыс
- Индукциялық емес ыдыстарды пайдаланудан қорғау
- Желдету жүйесінің алмалы-салмалы май сүзгілері
- Құрастырылған түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдардың қалыңдығы:
- Корпустың болаты: 0,8 мм
- Болат үстел үстілері: 1,2 мм
- Шыны керамика: 6 мм
- Борттың биіктігі: 70 мм
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қуаты: 2х3,5 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр 22/0407
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 41.2 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 450 мм |
| Тереңдігі | 760 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 800 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 450 мм |
- Бағасы: 786 115 ₸


