
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-6-110- МҮК
- Бар
- Коды:310878
506 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге орнатылатын электр плитасы KAYMAN ПЭ-6-110- МҮК кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плиталық ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 6 пісіру алаңы бар жұмыс бетімен, электромеханикалық басқару панелімен және 4 тірекке арналған ашық тұғырмен жабдықталған. Корпустың бет элементтері мен үстелдің үстіңгі тақтайы тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары мен тұғыры боялған болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты реттеу
- Жарықдиодты қыздыру индикаторлары
- Ыдыстарды жылжытуды және тазалауды жеңілдету үшін тегіс жұмыс беті
- Ыдыс-аяқ пен мүкәммалды сақтауға арналған сөре
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың максималды температурасы: 400 °C
- Номиналды қуаты: 6х2,8 кВТ
- Қыздыру ұзақтығы 400 °C дейін: 25 мин.
- 1 конфоркаға максималды жүктеме: 40 кг
- Оттықтардың ауданы: 0,54 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 172 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттық | шойын |
| Желі 700 Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1100 мм |
| Ені (қаптамада) | 1200 мм |
- Бағасы: 506 606 ₸


