
Электр плитасы KAYMAN ПЭ-4-23
- Бар
- Коды:87396
793 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ-4-23 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Корпус, пештің іші мен сырты тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне болаттан жасалған 2 қаңылтыр табақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- 4 қаңылтыр табалар мен астауға арналған бағыттағыштар
- Алынбалы бүйірлік үстелшелер
- Дыбыстық дабылы бар 120 минутқа арналған таймер
- Оттықтың түрі: КЭ-0,12/3
- 4 позициялы қыздыру қосқыштары
- Тұмшапеш есігінің күшейтілген топсалары
- Жиналмалы конструкция
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Қыздыру уақыты: 20-дан 30 минутқа дейін.
- Духовка камерасының габариттері: 658х547х437 мм
- Сыйымдылығы:
- 4 қаңылтыр таба GN 2/1
- 8 қаңылтыр таба GN 1/1
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
- Үздіксіз жұмыс істеу уақыты: 8 сағаттан артық емес
- Қуат:
- Оттықтар: 4х3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 4,5 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 152 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 192 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1080 мм |
| Тереңдігі | 897 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 880 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 1110 мм |
- Бағасы: 793 816 ₸


