
КАЙМАН ПЭ-2-13 электр плитасы
- Бар
- Коды:257988
804 374 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ-2-13 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель тік бұрышты конфоркамен үстелдің үстімен орнатылған шайбамен жабдықталған. Корпус, пештің іші мен сырты тот баспайтын болаттан, пештің есігі шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған таба мен тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Пеш камерасының жарығы
- 4 қаңылтыр табалар мен астауға арналған бағыттағыштар
- Дыбыстық дабылы бар 120 минутқа арналған таймер
- Оттықтың түрі: КЭ-0,12/3
- 4 позициялы қыздыру қосқыштары
- Жиналмалы конструкция
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Қыздыру уақыты: 30 минутқа дейін.
- Духовка камерасының габариттері: 540х657х438 мм
- Сыйымдылығы:
- 4 қаңылтыр таба GN 2/1
- 8 қаңылтыр таба GN 1/1
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
- Үздіксіз жұмыс істеу уақыты: 8 сағаттан артық емес
- Қуат:
- Оттықтар: 2х3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 4,5 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х415 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
| Ені (қаптамада) | 890 мм |
- Бағасы: 804 374 ₸


