
Электр плитасы Grill Master Ф4ПдкЭ 900 мм
- Бар
- Коды:40626
1 024 084 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ПдкЭ электр плитасы - мейрамханада, кафеде, барда, асханада және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған ас үй жабдығы.
Ф4ПдкЭ плитасы конструкциясының қарапайымдылығына қарамастан эргономиканың, технологиялылықтың, сенімділік пен қауіпсіздіктің барлық талаптарына сәйкес келеді.
Ерекшеліктері:
- Астын сызу
- Әрбір конфорка жылу режимінің ажыратқышымен жабдықталған
- Конвекциясы бар үрмелі шкаф
- Духовка шкафы жылу режимін реттегішпен жабдықталған
- Жарық индикациясы оттықтың, духовка шкафының қосылғаны туралы сигнал береді
- Майды жинауға арналған таба
- Басқару жүйесі: механикалық
- Материал: тот баспайтын болат
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
- Оттықтар бетінің жұмыс температурасы, °С: 400
- Брутто габариттері, мм: 970х910х1080
- Оттықтардың түрі: КЭ-0,12/3
- Оттықтардың максималды температурасына дейін қыздыру уақыты: 20-30 мин.
- Тұмшапештің өлшемдері: 540х657х438 мм
- Науалардың өлшемі: 325х530х15х30х50; 530х650х15/30/50мм
- Табалардың максималды саны GN 1/1, дана: 8
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24008 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 151 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 181 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 16.7 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 295х415 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 0-ден 400 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 900 мм |
| Ені (қаптамада) | 1050 мм |
- Бағасы: 1 024 084 ₸


