
Электр плитасы Grill Master Ф6ЖТЛПДЭ
- Бар
- Коды:19289
1 220 083 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6ЖТЛПДЭ электр плитасы бірінші, екінші, үшінші тағамдарды плитадағы ыдыста пісіруге, сондай-ақ мяса, балықтан, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және ұсақ даналы аспаздық бұйымдарды пісіруге арналған.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 400 °С
- Оттықтардың түрі: КЭ-0,12/3
- Оттықтардың максималды температурасына дейін қыздыру уақыты: 20-30 мин.
- Жұмыс камерасының өлшемдері: 540х657х438 мм
- Табалардың максималды саны: 8 дана. (325х530), 4 дана. (530х650)
- Жұмыс камерасының жарығы
- Бейтарап сөре: 2 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24013 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 260 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1200 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 22 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф, тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х415 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 0-ден 400 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1400 мм |
| Ені (қаптамада) | 1550 мм |
- Бағасы: 1 220 083 ₸


