
Электр плитасы Grill Master Ф6ПДКЭ
- Бар
- Коды:91255
1 281 679 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6ПДКЭ электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші, үшінші тағамдарды дайындауға және ұсақ даналы аспаздық бұйымдарды пісіруге арналған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған пеш сөресі және стандартты өлшемдегі GN 2/1 (650x530) пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конвекция желдеткіші
- Оттықтардың түрі: КЭ-0,12/3
- Дыбыстық дабылы бар таймер 120 мин.
- Пеш камерасының жарығы
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
- Оттықтардың температурасын реттеу шектері: 0-400 °С
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 400 °С
- Оттықтардың максималды температурасына дейін қыздыру уақыты: 20-30 мин.
- Бейтарап сөре: 2 дана.
- Жұмыс камерасының өлшемдері рух.: 540х657х438 мм
- Науаның өлшемі:
- GN 1/1 (530х325) тереңдігі 15, 30 немесе 50 мм
- Тереңдігі 15, 30 немесе 50 мм GN 2/1 (650х530)
- Табалардың максималды саны:
- 8 дана GN 1/1 (530х325)
- 4 дана GN 2/1 (650х530)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24014 / 121382 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 260 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 303 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1085 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 905 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 22.7 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф, тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 295х415 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1400 мм |
| Ені (қаптамада) | 1470 мм |
- Бағасы: 1 281 679 ₸


