
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF70D
- Бар
- Коды:73534
172 778 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF70D индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель 2 сандық басқару панелімен және 2 белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 700х430х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 151995 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Тереңдігі | 396 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 430 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 660 мм |
| Ені (қаптамада) | 700 мм |
- Бағасы: 172 778 ₸


