
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35DX47
- Бар
- Коды:128489
476 385 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35DX47 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі: батырмалы + белсенді джойстик
- 4 жылыту аймағы
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Сервиске жүгіне отырып, 220В желісіне қайта қосылуға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 260 мм-ге дейін
- Оттықтардың қуаты: 4х3,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 780х890х190 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217109 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.2 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 190 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 14 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
| Ені (қаптамада) | 780 мм |
- Бағасы: 476 385 ₸


