
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35D
- Бар
- Коды:66891
94 329 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35D индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель батырмалы басқару панелімен және белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 440х360х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 145326 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Тереңдігі | 328 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 360 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.4-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 396 мм |
| Ені (қаптамада) | 440 мм |
- Бағасы: 94 329 ₸


