
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35DX4
- Бар
- Коды:88435
492 723 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35DX4 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және 4 белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 4 жылыту аймағы
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Ыдыстардың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163711 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.2 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 190 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 910 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 14 кВТ |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 735 мм |
| Ені (қаптамада) | 790 мм |
- Бағасы: 492 723 ₸


