
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF70D2V
- Бар
- Коды:83583
236 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF70D2V индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және 2 белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158623 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.37 кг |
| Биіктігі | 135 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 355 мм |
| Ені (қаптамада) | 400 мм |
- Бағасы: 236 180 ₸


