
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICW35M WOK
- Бар
- Коды:66895
117 670 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICW35M WOK қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда шығыс тағамдарын дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 500х390х220 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 145329 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.6 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 220 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық, WOK |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 450 мм |
| Ені (қаптамада) | 500 мм |
- Бағасы: 117 670 ₸


