
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35TM
- Бар
- Коды:73533
89 772 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35TM индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 380х460х130 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 151994 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.1 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 130 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 460 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 326 мм |
| Ені (қаптамада) | 380 мм |
- Бағасы: 89 772 ₸


