
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35T
- Бар
- Коды:66894
111 803 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35T индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 13 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 470х370х140 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 145328 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.3 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 140 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 370 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 423 мм |
| Ені (қаптамада) | 470 мм |
- Бағасы: 111 803 ₸


