
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF18T
- Бар
- Коды:83580
32 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF18T индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пластиктен жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 9 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,3-тен 2 кВТ-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 328х410х78 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158629 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.56 кг |
| Биіктігі | 38 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 78 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 410 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 290 мм |
| Ені (қаптамада) | 328 мм |
- Бағасы: 32 689 ₸


