
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICB35W WOK (кіріктірілетін)
- Бар
- Коды:170813
113 996 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICB35M индукциялық плитасы тапсырыс берушінің жиһазына ендіруге немесе бірнеше жұмыс беті бар плиталарды жасауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта ыдыстарды дайындауға арналған. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Ойықтың қондыру өлшемі: 370x370 мм
- Қаптамадағы габариттері: 240х450х450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.93 кг |
| Биіктігі | 180 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 240 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 450 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық, WOK |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | ендірілетін |
| Ені | 400 мм |
| Ені (қаптамада) | 450 мм |
- Бағасы: 113 996 ₸


