
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICB35M
- Бар
- Коды:88432
111 505 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICB35M индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Ойықтың қондыру өлшемі: 370x370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163714 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.93 кг |
| Биіктігі | 155 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 240 мм |
| Тереңдігі | 397 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 450 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | ендірілетін |
| Ені | 397 мм |
| Ені (қаптамада) | 450 мм |
- Бағасы: 111 505 ₸


