
Индукциялық плита Hurakan HKN-HST35F PRO
- Бар
- Коды:128336
140 263 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HST35F PRO индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель LED-дисплеймен және сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 10 деңгейі
- Электрондық таймер (180 минутқа дейін)
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 350х440х145 мм
Назар аударыңыз! Бұйымның түсі сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209852 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.8 кг |
| Биіктігі | 85 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 145 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 440 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
| Ені (қаптамада) | 350 мм |
- Бағасы: 140 263 ₸


