
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICW50D WOK
- Бар
- Коды:83582
147 723 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF50D индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Плита үшін HKN-WPD06C табасы жарамды.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 5 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,4-тен 3,5 кВТ-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158627 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.89 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 270 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 490 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | WOK, индукциялық |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 500 мм |
| Ені (қаптамада) | 580 мм |
- Бағасы: 147 723 ₸


