
Индукциялық плита Hurakan HKN-D35F PRO
- Бар
- Коды:128335
146 227 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-D35F PRO индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель LED-дисплеймен, батырмалы басқару панелімен және айналмалы реттегішпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 10 деңгейі
- Электрондық таймер (180 минутқа дейін)
- Қызып кетуден қорғау
- Сүзгі
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 410х505х160 мм
Назар аударыңыз! Бұйымның түсі сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209855 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 505 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
| Ені (қаптамада) | 410 мм |
- Бағасы: 146 227 ₸


