
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF50TL
- Бар
- Коды:128340
142 104 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF50TL индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель LED-дисплеймен және сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 10 деңгейі
- Электрондық таймер (180 минутқа дейін)
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 160-тан 260 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 430х505х170 мм
Назар аударыңыз! Бұйымның түсі сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209859 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.9 кг |
| Биіктігі | 120 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 170 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 505 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
| Ені (қаптамада) | 430 мм |
- Бағасы: 142 104 ₸


