
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF35DX6
- Бар
- Коды:272895
672 347 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF35DX4 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және 6 белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 6 жылыту аймағы
- Қызып кетуден қорғау
- Штепсельсіз жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Оттықтың өлшемі: 280х280 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Индукциялық плитаға арналған тұғыр HKN-ICF35DX6-ST
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 80 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 185 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 915 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 21 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1100 мм |
| Ені (қаптамада) | 1150 мм |
- Бағасы: 672 347 ₸


