
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICW80D WOK
- Бар
- Коды:88439
546 297 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICW80D индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163713 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.23 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 440 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 540 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | WOK, индукциялық |
| Қуат | 8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай, Нидерланды |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 540 мм |
| Ені (қаптамада) | 670 мм |
- Бағасы: 546 297 ₸


