
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICW35ML WOK
- Бар
- Коды:188305
115 476 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICW35ML WOK үстел үсті индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Модель батырмалы басқару панелімен және WOK-конфоркамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуаты мен температураның 10 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 211230 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 135 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 170 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 520 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық, WOK |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
| Ені (қаптамада) | 420 мм |
- Бағасы: 115 476 ₸


