
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF18M
- Бар
- Коды:83579
30 752 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF18M индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус пластиктен жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 8 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 280 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Қыздыру қуаты: 0,3-тен 2 кВТ-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 360х460х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158631 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.72 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2 келі |
| Биіктігі | 65 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 460 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 270 мм |
| Ені (қаптамада) | 360 мм |
- Бағасы: 30 752 ₸


