
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF80D
- Бар
- Коды:88436
488 500 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF80D индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық басқару панелімен және белсенді джойстикпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
- қуаттың 5 деңгейі
- Рұқсат етілген жүктеме: 50 кг
Қосымша сипаттамалар:
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 160-тан 260 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.85 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 460 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 540 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 595 мм |
| Ені (қаптамада) | 660 мм |
- Бағасы: 488 500 ₸








