
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICF70DL
- Бар
- Коды:356104
162 592 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICF70DL индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель сандық дисплейі бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 10 деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электрондық таймер 180 минутқа дейін.
- Штепсельсіз жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Конфоркаға максималды жүктеме: 35 кг
- Қыздыру қуаты: 0,5-тен 3,5 кВТ-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.24 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 292 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 486 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 683 мм |
| Ені (қаптамада) | 758 мм |
- Бағасы: 162 592 ₸


