
Индукциялық плита Hurakan HKN-ICB35DL
- Бар
- Коды:188302
111 609 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICB35DL кіріктірілген индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Модель қашықтан басқару пультімен жабдықталған және жиһазға орнатуға немесе бірнеше жұмыс үстелі бар плиталарды жасауға арналған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуаты мен температураның 10 деңгейі
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 140 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 365 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай, Испания |
| Орнату | ендірілетін |
| Ені | 300 мм |
| Ені (қаптамада) | 415 мм |
- Бағасы: 111 609 ₸


