
Индукциялық плита Hurakan HKN-ST35F PRO
- Бар
- Коды:128347
160 101 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ST35F PRO индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Индукциялық конфорка оған ыдыстарды орнатқаннан кейін бірден қосылады және оны алып тастаған кезде өшеді, осының есебінен энергия тұтыну азаяды және ас үй-жайдағы микроклимат жақсарады. Модель 2 LED-дисплеймен және қос сенсорлы басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- қыздыру қуатының 10 деңгейі
- Электрондық таймер (180 минутқа дейін)
- Қызып кетуден қорғау
- Сүзгі
Қосымша сипаттамалар:
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 160-тан 260 мм-ге дейін
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 420х440х145 мм
Назар аударыңыз! Бұйымның түсі сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209851 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 145 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 440 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 0.5-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 385 мм |
| Ені (қаптамада) | 420 мм |
- Бағасы: 160 101 ₸


