
Электр плитасы OZTI OYO 5555
- Бар
- Коды:58385
620 914 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OYO 5555 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- қыздыру температурасын реттеуге арналған 6 позициялық қосқыш
- Эргономикалық дизайн пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырудың максималды температурасы: 450 °С
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.55555.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.8 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 620 914 ₸


