
Электр плитасы OZTI OSO 4075.1
- Бар
- Коды:58391
416 111 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSO 4075.1 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырудың максималды температурасы: 450 °С
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.80402.26 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 5.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 416 111 ₸


