
Электр плитасы OZTI OSOE 4070
- Бар
- Коды:87503
340 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOE 4070 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- қыздыру температурасын реттеуге арналған 6 позициялық селекторлық қосқыш
- Қызып кетуден қорғау
- Оттықтың бетіне герметикалық дәнекерленген
- Лазерлік кесуді қолданатын тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 90-нан 450 °С-қа дейін
- Плитаның қалыңдығы: 1,5 мм
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.40703.12 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.1 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 5.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 340 141 ₸


