
Электр плитасы OZTI OSOE 8090
- Бар
- Коды:81580
1 750 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOE 8090 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған.
Ерекшеліктері:
- қыздыру температурасын реттеуге арналған 6 позициялық селекторлық қосқыш
- Қызып кетуден қорғау
- Оттықтың бетіне герметикалық дәнекерленген
- Лазерлік кесуді қолданатын тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 90-нан 450 °С-қа дейін
- Пісіру панелінің қалыңдығы: 2 мм
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80903.21 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.4 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 750 954 ₸


