
Индукциялық плита OZTI OSI 4090
- Бар
- Коды:71293
1 318 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSI 4090 индукциялық плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын тәуелсіз реттеу
- Конфорка оған ыдыс қойылған жағдайда ғана қосылады және алынған кезде өшеді
- Ыдыстың диаметрін автоматты түрде анықтау
- Қызып кетуден қорғау
- Барлық дерлік жұмыс бетін "өлі" аймақтарсыз пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.40903.IS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.5 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 7 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 1 318 944 ₸


