
Электр плитасы OZTI OSOEF 8070
- Бар
- Коды:58377
1 649 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOEF 8070 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін және шағын даналы аспаздық өнімдерді пісіруге арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- оттықтардың қыздыру температурасын реттеуге арналған 6 позициялық селекторлық қосқыш
- Пештегі үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерін тәуелсіз реттеу
- Қызып кетуден қорғау
- Духовкалық шкафта сөрелерге арналған бағыттағыштары бар алмалы-салмалы жақтау бар
- Оттықтың бетіне герметикалық дәнекерленген
- Тығыздаусыз жабуға және гигиенаны жақсартуға арналған камераның бір бөліктен тұратын есігі мен алдыңғы тірегі
- Лазерлік кесуді қолданатын тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Эргономикалық және берік есік тұтқалары
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың температуралық режимі: 90-нан 450 °С-қа дейін
- Духовкаға арналған гастроэмкосттардың типі: GN 2/1
- Пештегі деңгейлер саны: 3
- Плитаның қалыңдығы: 1,5 мм
- Қорғау класы: IP 21
- Есіктің қалыңдығы: 40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80708.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 649 155 ₸


