
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,48-ДШ-01
- Бар
- Коды:88034
587 266 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,48-ДШ-01 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттейтін пешпен, апаттық қызып кетуден сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшемі 530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 4,8 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Духовка шкафының деңгейлер саны: 4
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 840 мм
- Тұтқаны есептемегенде тереңдігі: 850 мм
- Қаптама көлемі: 1,11 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000129374 / ЭҮП-0.48-ДШ-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1010 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 1000 мм |
- Бағасы: 587 266 ₸




