
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,48-01
- Бар
- Коды:88025
396 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,48-01 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 840 мм
- Қаптама көлемі: 0,52 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000129369 / ЭҮП-0.48-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 104.5 кг |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 620 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 жылы, 220 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1050 мм |
| Ені (қаптамада) | 920 мм |
- Бағасы: 396 565 ₸


