
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,34М
- Бар
- Коды:88023
450 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭҮП-0,34 М электрлік тағамдық технология плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы, бүйір қаптамасы және артқы қабырғасы ұнтақ бояумен боялған Ст3 болаттан, сөресі мырышталған болаттан, қалған элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 4 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,34 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 400 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қаптама көлемі: 0,73 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044174 / ЭҮП-0.34М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 81 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 91 келі |
| Биіктігі | 840-тан 860 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 8 кВТ |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 530х320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 725 мм |
| Ені (қаптамада) | 870 мм |
- Бағасы: 450 548 ₸


