
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,72-01
- Бар
- Коды:88031
529 425 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,72-01 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың алдыңғы және үстіңгі бөліктері тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Бүйір сөрелердің мұғалімсіз ені: 1265 мм
- Қаптама көлемі: 0,81 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000129370 / ЭҮП-0.72-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 129 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 151 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 620 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 960 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1475 мм |
| Ені (қаптамада) | 1360 мм |
- Бағасы: 529 425 ₸


