
Пеш индукциялық ПешТех ПЭИ-40-30-01
- Бар
- Коды:103532
833 236 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық плита ПЭИ тағамдық технологиялары-40-30-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 9 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстіңгі және алдыңғы панельдер AISI 304 баспайтын болаттан, бүйірлік, артқы және астыңғы әрлеу панельдері, ал тұғыр мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылыту аймағында 1 минуттан артық ыдыс-аяқ болмаған кезде автоматты түрде өшіру.
- Таймер 1-ден 99 минутқа дейін.
- Плитаның ішкі кеңістігін салқындату үшін жылу датчигі арқылы қосылған артқы қабырғадағы желдеткіштер
- Плитаның түбіндегі алмалы-салмалы май ұстағыш сүзгілер
- РНПП кернеуін бақылау релесі
- Жиналмалы тірек
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,405 м2
- Температураны автоматты реттеу деңгейлері: 60 / 80 / 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 240 ° Бірге
- Шыны керамикалық бетінің қалыңдығы: 4 мм
- Жылыту аймағына максималды жүктеме: 25 кг
- Артқы қабырғадағы желдеткішті қосу /өшіру температурасы: 50 °С / 35 °С
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 88 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 650 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 160-тан 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
| Ені (қаптамада) | 920 мм |
- Бағасы: 833 236 ₸


