
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,24-Н-01
- Бар
- Коды:101414
376 829 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,24-Н-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен, төгілген сұйықтықты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,24 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 417 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000145669 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 64 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 627 мм |
- Бағасы: 376 829 ₸



