
Индукциялық пеш ПишТех PI-40-30
- Бар
- Коды:339953
674 517 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Индукциялық пеш ПишТех PI-40-30 қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель әрбір конфорка үшін электрондық басқару панелімен және таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын жоғары сапалы AISI 304 болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температураны автоматты реттеу деңгейлері: 60 / 80 / 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 240 ° Бірге
- Қуат деңгейлері: 0,3 / 0,6 / 0,9 / 0,12 / 1,5 / 1,8 / 2,2 / 2,6 / 3,0 кВТ
- Пісіру ұзақтығын реттеу диапазоны: 1-ден 240 минутқа дейін.
- Ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болатын жұмыс бетіндегі максималды жүктеме: 25 кг
- Пісіру алаңының ауданы: 0,24±0,02 м2
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 260 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 жылы, 220 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 674 517 ₸


