
Пеш индукциялық ПешТех ПЭИ-20-30-01
- Бар
- Коды:237065
508 184 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Едендік индукциялық плита ПЭИ тағамдық технологиялары-20-30-01 қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Жұмыс принципі индукцияланған құйынды токтардың жоғары жиілікті магнит өрісі арқылы жасалған металл ыдыстарды тікелей қыздыруға негізделген. Модель 2 пісіру алаңы бар жұмыс бетімен және 2 тәуелсіз айналмалы реттегіштері, функционалдық пернелері және 2 сандық дисплейі бар алдыңғы көлбеу электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, тұғыры мырышталған болаттан, жұмыс беті қара шыны керамикадан, тірек тіректері берік пластиктен жасалған, қаптамасы ағаш тұғырықтан, пенопласт қабатынан, созылғыш үлдірден және картон қораптан тұрады.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Пісіру ұзақтығын орнатуға арналған таймер
- Пернелердің көмегімен функцияларды қосу, өшіру және таңдау
- Айналмалы қосқыштардың көмегімен параметрлерді реттеу
- Параметрлер мәндерінің цифрлық индикациясы
- Функцияларды белсендірудің жарықдиодты индикаторлары
- Ақаулық кодтарын көрсете отырып, өзін-өзі диагностикалау
- Ыдыс-аяқ болмаған кезде автоматты түрде өшіру
- Кернеуді бақылау релесі қосулы кезде кідіртуге және төмендеген кезде автоматты түрде өшіруге арналған
- Автоматты түрде реттелетін желдету жүйесі арқылы тиімді салқындату жүйесі
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Электрондық компоненттерді қорғауға арналған жуылатын май сүзгісі
- Басқарудың қарапайымдылығы
- Оңай тазалау үшін тегіс жұмыс беті
- Қауіпсіз тасымалдауға арналған көп қабатты қаптама
- Электрлік қорғаныс класы: I
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 1-ден 32 °C-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 65%
- 1 қайнату аймағының номиналды қуаты: 3 кВТ
- Ажыратқыштың номиналды ток күші: 40 А
- Температураны автоматты реттеу деңгейлері: 60 / 80 / 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 240 ° Бірге
- Пісіру ұзақтығын реттеу диапазоны: 1-ден 99 минутқа дейін.
- Ыдыстың түбінің диаметрі 260 мм болатын 1 пісіру алаңына максималды жүктеме: 25 кг
- Пісіру алаңдарының ауданы: 0,24±0,02 м2
- Қуат кабелінің қимасы: 3х6 мм2
- Эквипотенциалды кабель қимасы: 10 мм2
- Жұмыс бетінің қалыңдығы: 4 мм
- Артқы қабырғадағы желдеткішті қосу /өшіру температурасы: 50 °С / 35 °С
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 960-тан 980 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 650 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 960 мм |
| Ыдыстың диаметрі | 120-дан 300 мм-ге дейін |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 900 мм |
| Ені (қаптамада) | 510 мм |
- Бағасы: 508 184 ₸


