
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,51М
- Бар
- Коды:51325
656 469 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЭҮП-0,51 М электрлік тағамдық технология плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы, бүйір қаптамасы және артқы қабырғасы ұнтақ бояумен боялған Ст3 болаттан, сөресі мырышталған болаттан, қалған элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 4 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,51 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 400 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Қаптама көлемі: 0,82 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044190 / ЭҮП-0.51М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 119.5 кг |
| Биіктігі | 865-тен 885 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 850 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 880 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 530х320 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1095 мм |
| Ені (қаптамада) | 1100 мм |
- Бағасы: 656 469 ₸


