
Электрлік ПешТех ЭЭП-0,72-Н-01
- Бар
- Коды:92101
708 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр плитасы Тағамдық технологиялар ЭҮП-0,72-Н-01 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 1265 мм
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127752 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 129 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 630 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 920 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттық | шойын |
| Қуат | 18 кВТ |
| Кернеу | 380 жылы, 220 жылы |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1475 мм |
| Ені (қаптамада) | 1300 мм |
- Бағасы: 708 004 ₸


